نحوه پاک کردن لکه چربی یا لکه سفید پایین چادر مشکی

چادر مشکی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که پس از بازگشت به خانه لکه سفید چربی را پایین چادر خود دیده باشید و پس از چندین بار شستشو نتوانسته باشید لکه را پاک کنید. وجود یک لکه چربی پایین چادرتان احتمالاخیلی آزاردهنده است و این تصور را به دیگران می دهد که چادر شما کثیف است. حتی شاید به فکر کنار گذاشتن این چادر و تهیه چادری جدید افتاده باشید، اما دست نگه دارید، ما راه آسان پاک کردن این لکه را به شما خواهیم گفت.

با دیدن لکه چربی پایین چادر به هیچ وجه اقدام به شستشو با پودر یا مایع های شوینده لباس های مشکی نکنید چون باعث تثبیت لکه می شود. حالا برای پاک شدن لکه دو راه دارید:

1

چادرتان را به خشکشویی برده و لکه را نشان دهید و از ایشان بخواهید از محلول پاک کننده چربی استفاده کنند که در این صورت هم باید هزینه پرداخت کنید و هم ممکن است جای لکه به صورت خیلی کمرنگ باقی بماند(هرچه لکه قدیمی تر باشد این احتمال بیشتر است)

2

و اما راه دوم که راهی خانگی و بدون پرداخت هزینه است. مقداری مایع ظرفشویی دقیقا روی محل لکه بزنید و با دست آن را پخش کنید تا جایی که تمام لکه را فرا بگیرد. اجازه بدهید مایع ظرفشویی حداقل یک روز روی لکه چادر باقی بماند. سپس به روش معمولی و همیشگی چادر خود را بشویید. پس از شستشو لکه از بین خواهد رفت.

(این روش برای لکه تازه تست شده و جواب داده است. همچنین از مایع ظرفشویی اوه استفاده شده است که مایع بسیار خوبی هست و پوست دست را اذیت نمی کند اگر این مایع ظرفشویی ایرانی را امتحان نکرده اید، پیشنهاد می کنیم حتما این کار را بکنید.)

-----------------------------------

به کانال تلگرام توتیا بپیوندید:

https://t.me/tootyaa